Ekologia coraz bardziej staje się głównym wyznacznikiem naszego życia. Doceniamy naturalne kosmetyki, artykuły spożywcze oraz styl życia, który nie wpływa w negatywny sposób na środowisko. Dla wszystkich, którzy cenią sobie ekologiczne warianty, z całą pewnością interesujące będą naturalne materace kokosowe, które cechują się wysoką wytrzymałością, zwiększoną twardością i higieną.

Wszechstronne zastosowanie kokosów

Kokosy są niezwykłymi orzechami, które cieszą się niesłabnącą sławą wśród osób, które cenią sobie ekologiczny i naturalny styl życia. Oprócz walorów smakowych, są chętnie wykorzystywane przez zakłady produkujące ściółki, ubrania, tekstylia oraz producentów materacy.

Materiał kokosowy charakteryzuje się nie tylko antybakteryjnymi właściwościami, ale również jest bardzo wytrzymały i higieniczny, ponieważ nie gromadzi w sobie kurzu, roztoczy itp. Dodatkowo, stosowany jest w materacach o wysokiej twardości, które są szczególnie polecane dla osób o wadze powyżej 80 kg. Warto zaznaczyć, że materace z Białegostoku wykonane z włókna kokosowego są bardzo przewiewne, co ma ogromne znaczenie dla wymagających klientów.

Luksus w Twojej sypialni

Produkowane przez białostockiego producenta materacy modele z kokosowego materiału są stworzone z myślą o wymagających klientach oraz hotelach, którym zależy na zadowoleniu swoich gości. Łóżko z tego typu wypełnieniem, jest bardzo wygodne i wykonane według najwyższych standardów. Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo, Neolux zastosował technologię lateksowania włókien kokosowych, aby zabezpieczyć je przed przedostawaniem się wilgoci i mikroorganizmów, które mogłyby wpłynąć na trwałość produktu. I chociaż nie są to tanie materace, warto zwrócić uwagę na ich wytrzymałość, dzięki czemu mogą być użytkowane przez wiele lat.

Kokosowe materace z Białegostoku wyróżniają się wysoką wytrzymałością oraz naturalnym surowcem, dzięki czemu użytkowanie jest nie tylko wygodne, ale również zgodne z definicją ekologicznego stylu życia. Dodatkowo, dzięki wykorzystaniu systemu Aero 3D, materac tego typu cechuje się przewiewnością oraz naturalną regulacją temperatury, która ma niemałe znaczenie podczas nocnego wypoczynku.

Kokos dla alergików

Popularny orzech jest w niemal każdej formie polecany dla alergików, ponieważ ma właściwości hipoalergiczne. Jest to niezwykle ważne w dzisiejszych czasach, w których z każdym rokiem notuje się coraz większy odsetek uczulonych osób, a w szczególności dzieci. Jeśli więc zależy nam na tym, aby w sklepie z materacami znaleźć antyalergiczny model, warto przejrzeć “kokosową ofertę”.

Należy również zaznaczyć, że hipoalergiczny materac z kokosem od białostockiego producenta, dostępny jest w trzech wariantach:

Dodatkowo, każdy klient zainteresowany ofertą materacy antyalergicznych z Białegostoku, może złożyć zamówienie na podłoże o preferowanych wymiarach, dzięki czemu można je dopasować do dowolnego rozmiaru łóżka.

Sen na wagę złota

Bez względu na to, czy poszukujemy luksusowego bądź taniego materaca najważniejsze jest to, aby był on dostosowany do naszego ciała i umożliwiał wygodne i komfortowe użytkowanie. Neurobiologia snu z każdym rokiem odkrywa przed nami kolejne zalety niezakłóconego wypoczynku, dlatego powinniśmy mieć na uwadze, że efektywny sen jest na wagę złota.