Materace sprężynowe w wersji plus

W produkcji materacy firma Neolux dąży do technologicznego doskonalenia swoich produktów. Dotyczy to także materacy sprężynowych. W swojej klasycznej (tzw. bonellowej) wersji przestały one spełniać oczekiwania klientów odnośnie komfortu użytkowania. Mając to na uwadze, proponujemy Ci udoskonaloną wersję dawnych materacy sprężynowych. Sprawdź, na czym polega ich wyjątkowość.

Tajemniczy składnik czyli sprężyny kieszeniowe

Typowy materac sprężynowy zbudowany jest z bezpośrednio ze sobą połączonych pojedynczych sprężyn w kształcie klepsydry, obłożonych warstwą ochronną. Innowacja w sprężynowych materacach Neolux polega na systemie Pocket Spring czyli swego rodzaju zapakowaniu standardowych sprężyn do osobnych kieszeni, a następnie ich połączeniu ekologicznym klejem Hot Melt. Takie rozwiązanie zapewnia sprężynom niezależność. Dodatkowo zastosowano tu sprężyny o mniejszej średnicy zwoju, dzięki czemu pracują bardziej precyzyjnie. Materac sprężynowy tego typu, w przeciwieństwie do starszych modeli, nie ugina się na całej powierzchni, ale reaguje jedynie w miejscu ucisku, zapewniając Twojemu ciału podparcie tam, gdzie go potrzebuje.

System Pocket Spring pozwala na niezakłóconą, i co ważne cichą, pracę sprężyn. W związku z tym, że wszelkie obciążenia są przenoszone osobno, materace sprężynowe kieszeniowe dokładnie dopasowują się do ciała. Warto dodać, że ten sposób dopasowywania dotyczy każdej ze śpiących osób. W przypadku par sen żadnego z partnerów nie jest zakłócony tzw. efektem falowania charakterystycznym dla materacy starego typu.

Materac sprężynowy w wersji plus Białystok

Materace sprężynowe na lata

Nasze materace sprężynowe z systemem Pocket Spring cieszą się popularnością wśród klientów również ze względu na swoją wytrzymałość. To niejako spadek po ich bonellowym pierwowzorze. Ze względu na swą trwałość udoskonalone modele sprawdzają się też jako materace hotelowe.

System ten znajdziesz w większości oferowanych przez nas modeli materacy. Do często wybieranych wymiarów należą:

  • pojedynczy materac 200×90 cm,
  • podwójny materac kieszeniowy 140×200 cm,
  • pary cenią sobie również nasz największy model czyli materac 180×200 cm.

Z myślą o Twoich potrzebach przewidujemy też opcję wykonania materacy na wymiar. Jeżeli zależy Ci na niestandardowym rozwiązaniu, zgłoś się do nas.

Swoją skuteczność materace ze sprężynami kieszeniowymi zawdzięczają też starannie dobranym wypełnieniom np. z naturalnego lateksu lub pianki Memory. Cechą charakterystyczną naszych materacy jest wielowarstwowa budowa, odpowiednie łączenie różnego rodzaju warstw, które wpływa korzystnie na wygodę użytkowania. Dodatkowe informacje na temat wypełnień materacy sprężynowych znajdziesz w zakładce o materacach kieszeniowych.

Mieszkańcom Białegostoku, będącym zwolennikami praktycznych rozwiązań, polecamy nasze materace sprężynowe, niezawodne pod względem wygody i funkcjonalności. Przewidujemy dostawę każdego materaca ze sklepu w dowolne miejsce Polski.

Zobacz naszą ofertę materacy sprężynowych.

Oferujemy duży wybór modeli w różnych przedziałach cenowych, począwszy od tanich materacy po modele luksusowe.