W chmurze zawieszeni – materace miękkie Neolux

W przypadku osób lżejszych lub preferujących sen w pozycji na boku zaleca się wybór miękkiego materaca. Dzięki technologiom zastosowanym przez Neolux wyjątkowy komfort nie jest zarezerwowany tylko dla wybranych. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowo miękkie modele odpowiednie również dla większych obciążeń.

Za odczucie miękkości w materacach Neolux odpowiadają tradycyjnie najnowsze rozwiązania z zakresu inżynierii materacy, które sprawiają, że modele te idealnie  dopasowują się do ciała. Wśród nich jest wielowarstwowa konstrukcja, oraz wysokiej jakości materiały takie jak pianki Memory i Viscogel.

Miękki materac dopasowany do Ciebie

W naszej ofercie znajdziesz materace miękkie różnorodne pod względem wypełnienia i technologicznego zaawansowania. Ich wspólną cechą jest wyjątkowa ergonomia, która sprawia, że nie odczuwamy nacisku zwrotnego. Zobacz sam, jakie możliwości na Ciebie czekają:

 • materac miękki z wykorzystaniem pianki Memory i ViscogelImperial Lateks Memory oraz Imperial Memory

  Za miękkość tych modeli odpowiada pianka Memory, której działanie opiera się na termoregulacji i dopasowywaniu się do kształtu ciała pod wpływem jego temperatury. Dzięki temu rozwiązaniu materace idealnie odciążają kręgosłup.

  Dopuszczalne obciążenie na jedno miejsce:

  • do 110 kg dla modelu Imperial Memory,
  • do 130 kg dla modelu Imperial Lateks Memory.
 • Viscogel Springcomfort

  Zastosowana tu wysoce zaawansowana technologicznie pianka Viscogel jest o wiele bardziej skuteczna w zapamiętywaniu kształtu ciała niż pianka Memory. Wraz z innymi materiałami (pianką Soft i Latexform) tworzy system SleepTouch, gwarantujący idealny mikroklimat dla snu. Model ten jest miękki po stronie letniej oraz średnio twardy po stronie zimowej.

  Dopuszczalne obciążenie do 150 kg na jedno miejsce.

 • Laconica Spring

  Seria Laconica stanowi wyjątkową propozycję wśród naszych miękkich materacy. Klienci doceniają nie tylko jej wyjątkową miękkość, ale też elegancję i funkcjonalność.

  Za odczucie miękkości, nasuwające skojarzenie z zawieszeniem w chmurze, odpowiadają tu:

  • konstrukcja Mild Flow, zwana też „super multicomfort”, będąca połączeniem wysokiej jakości materiałów,
  • pokrowiec Softlogic z wielopoziomowej niepikowanej tkaniny, wzmacniający efekt miękkości. Dodatkowo zapewnia on doskonałą wentylację i pełni funkcję mikromasażu.

  Dopuszczalne obciążenie do 150 kg na jedno miejsce.

Materace miękkie Neolux poza wyjątkowym komfortem mogą stanowić rozwiązanie problemów zdrowotnych takich jak: bóle kręgosłupa, drętwienie kończyn lub problemy z krążeniem. Zdecydowanie są warte swojej ceny.

Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów miękkość materacy nie oznacza rezygnacji z ich eleganckiego wyglądu lub z trwałości. Wybierając dowolny model naszego miękkiego materaca, możesz mieć pewność, że przez wiele lat będzie on dbał o Twój udany nocny wypoczynek.

Nie zwlekaj – wykonaj test w jednym z naszych salonów w Białymstoku i przekonaj się, jak wygodny może być materac.

Zobacz naszą ofertę materacy miękkich.

Oferujemy duży wybór modeli w różnych przedziałach cenowych, począwszy od tanich materacy po modele luksusowe.