Materac magnat 3D od producenta z Białymstoku

Jest to dwustronny materac średnio twardy, którego warstwę wierzchnią stanowi wysokiej klasy tkanina żakardowa, a wewnątrz znajdują się rozwiązania w postaci warstw podnoszących znacznie wygodę użytkowania. Udoskonalone systemy oraz anatomiczny kształt dają początek nowej jakości snu oraz zachęcają do relaksu i wypoczynku.

Materac magnat w wersji z przekrojem 3DRdzeniem materaca są sprężyny Pocket Spring, dające dodatkowy efekt ortopedyczny. Ich trwałe połączenie oraz funkcjonalne rozmieszczenie według stref nacisku sprawia, że głowa i kręgosłup są odpowiednio wspomagane w wygodnym ułożeniu, a przemieszczanie się na materacu jest również niekłopotliwe, ponieważ każda sprężyna przenosi obciążenia niezależnie od sąsiednich.

Ciekawym rozwiązaniem okaże się również elastyczny Euro stelaż w postaci pionowych warstw po bokach materaca. Daje on całości dodatkową stabilność, dlatego nawet przy maksymalnym obciążeniu materac nie będzie ulegał zbyt szybko trwałym odkształceniom. Elegancki wygląd i funkcjonalność to zatem jedne z licznych atutów tego modelu.

Wysokość materaca: 21 cm
Zalecane obciążenie: do 110 kg na jedno miejsce sypialne
Twardość: materac średnio twardy