Materac do użytku domowego imperial memory Białystok

Zastosowany w materacu wypełniacz Memory dopasowuje się do kształtu ciała i przybiera jego formę w dowolnej pozycji, aby za każdym razem dawać odpowiedni komfort snu. Zmniejsza on znacznie nacisk zwrotny na ciało, co nie było standardem w historii materacy, a obecnie jest powszechnie stosowaną i pożądaną receptą na relaks.

Przekrój materaca do użytku domowego imperial memoryWielowarstwowa struktura materaca zapewnia także jego wielofunkcyjność. System sprężyn Pocket Spring doskonale uzupełnia całość, ponieważ nie odkształca się trwale, a jedynie reaguje na aktualne obciążenie na poszczególnych powierzchniach niezależnie od pozostałych. Całe wnętrze materaca jest hipoalergiczne i higieniczne, a zatem bezpieczne.

Wysokiej jakości wypełniacze mają przełożenie na walory użytkowe materaca. Zastosowanie tworzyw i struktur odpowiedniej jakości, precyzja wykonania oraz umieszczenie całości w ekskluzywnym poszyciu to klasa na miarę najlepszych produktów Neolux. Gatunkowość tworzyw jest tutaj priorytetem.

Wysokość materaca: 23 cm
Zalecane obciążenie: do 110 kg na jedno miejsce sypialne
Twardość: średnio twardy (dwustronny)