Materace lateksowe – wygodne rozwiązanie na lata

Ze względu na swą budowę i zastosowane materiały materace lateksowe uznawane są za jedne z wygodniejszych i trwalszych. Wykorzystany w wybranych materacach Neolux naturalny lateks czyni oferowane przez nas modele dodatkowo bezpiecznymi dla alergików. Przekonaj się, że to właściwy wybór również dla Ciebie.

Wyjątkowe komponenty naszych materacy lateksowych

W tej kategorii w naszej ofercie znajdziesz materace zawierające wysoce elastyczną piankę. Jest ona efektem połączenia naturalnego lateksu (uzyskiwanego z mleczka kauczukowego) z lateksem syntetycznym. Proporcje obu materiałów zostały dobrane tak, by zapewnić optymalną wygodę podczas użytkowania. Razem tworzą wyjątkowo trwałe bloki lateksowe, na których opierają się materace z tej grupy.

Zastosowane rozwiązania technologiczne:

  • warstwy naturalnego perforowanego lateksu – duża ilość perforowanych otworów wentylacyjnych zwiększa przepuszczalność powietrza. Dzięki nim materac stale „oddycha” oraz jest chroniony przed rozwojem grzybów, pleśni i bakterii,

  • innowacyjna gąbka lateksowa Latexform – ta wysokiej jakości pianka pozwala nadać materacom odpowiednią twardość, tworząc idealne podparcie dla kręgosłupa.

Materac lateksowy do użytku domowego z Białegostoku

Materac lateksowy – niekończące się korzyści

Nasze materace z lateksem to propozycja dla wszystkich, dla których liczy się praktyczne podejście. Docenią oni trwałość i łatwość w utrzymaniu tych materacy w czystości, a także cechy lateksowych komponentów, gwarantujące wysokiej jakości wypoczynek.

Zalety materacy z lateksem:

  • wysoka elastyczność i związane z tym właściwości ortopedyczne, dopasowywanie się do ciała w miejscu ucisku,

  • trwałość – materace lateksowe są odporne na odkształcenia, dzięki czemu nie wymagają odwracania,

  • higieniczność i bezpieczeństwo użytkowania także dla alergików oraz osób stale przebywających w pozycji leżącej – komponenty lateksowe sprawiają, że materac zachowuje czystość na lata. Absorbuje z otoczenia wilgoć i pot oraz zapobiega rozwojowi grzybów,

  • łatwe w utrzymaniu – do dezynfekcji wystarczy para wodna,
  • zapewniają dobrą izolację cieplną,
  • dzięki swej elastyczności są odpowiednie jako materace do łóżek rehabilitacyjnych z regulowanymi stelażami.

Z taką listą zalet trudno dyskutować. Ponadto modele tego typu materacy są dostępne w rozsądnych cenach. Przewidujemy różne przedziały cenowe. W naszej ofercie przewidzieliśmy uniwersalne modele (jak Neoflex Aero 3D i Neoflex Memory 3D) oraz luksusowe materace do zadań specjalnych (jak Laconica Foam, Viscogel dual Comfort i Silverton). Więcej o zaletach komponentu, jakim jest naturalny lateks, dowiesz się z zakładki Technologia.

Przed zakupem materaca wykonanego z lateksu zaleca się sprawdzić, czy nie będzie on wywoływać alergii. Przy wszystkich swoich zaletach naturalny lateks w rzadkich przypadkach może bowiem wywoływać uczulenie.

Jeżeli szukasz materaca lateksowego odpowiedniego dla siebie, zapraszamy do naszych salonów Białymstoku i okolicach. Konsultanci w naszych sklepach pomogą Ci wybrać model z lateksem, który trafi w Twoje różne potrzeby i zapewni Ci idealny wypoczynek na kolejne lata.

Zobacz naszą ofertę materacy lateksowych.

Oferujemy duży wybór modeli w różnych przedziałach cenowych, począwszy od tanich materacy po modele luksusowe.