Hipoalergiczne materace z kokosem na zdrowy sen

Wykorzystanie naturalnych materiałów to jeden z wyróżników naszej firmy. Poza naturalnym lateksem w naszych materacach można znaleźć też kokos. Materace z kokosem to idealna propozycja dla zwolenników twardszego podłoża oraz higienicznego snu. Modele tego typu należą do grupy produktów luksusowych, gwarantujących wypoczynek wysokiej jakości.

Najnowsze technologie w materacach kokosowych

Celem producenta było wykorzystanie zalet mat kokosowych (twardość, absorbowanie wilgoci, dobra przepuszczalność powietrza) i jednocześnie wyeliminowanie ich wad. Bazą jest tu bowiem naturalny wkład, szczególnie narażony na rozwój mikroorganizmów. Neolux również w tym wypadku sięgnął do najnowszych technologii, by zapewnić Ci komfortowy, bezpieczny sen. Zastosował rozwiązanie charakterystyczne dla nowoczesnej produkcji materacy kokosowych czyli lateksowanie włókien kokosowych.

Lateksowanie maty kokosowej odbywa się poprzez jej pryskanie lateksem. W efekcie tego procesu na powierzchni maty tworzy się cienka nieprzemakalna warstwa. W ten sposób lateksowane włókna kokosowe stają się odporne na wilgoć, co z kolei wpływa korzystnie na higienę użytkowania materacy kokosowych. Dzięki temu nie wchłaniają alergenów oraz są odporne na rozwój grzybów i bakterii. Za sprawą lateksowania mata kokosowa, mimo naturalnej twardości, jest też bardziej sprężysta i elastyczna.

Materac kokosowy na zdrowy sen Białystok

Materace z kokosem

W ofercie naszych materacy Neolux znajduje się model Magnat Ultra Kokos 3D, King 3D i Imperial Lateks Kokos 3D bazujące na najnowszych technologiach w tym właśnie na lateksowanych włóknach kokosowych. Stanowi on wyjątkowe połączenie materaca kieszeniowego i kokosowego, które gwarantuje większą trwałość.

Ten materac z kokosem sprawdzi się doskonale w warunkach zmiennej temperatury. Lateksowane włókna kokosowe tworzą ważną warstwę po stronie letniej materaca, zapewniając naturalną regulację temperatury i cyrkulację powietrza (wspieraną również przez system Aero 3D).

Zalety materaca Magnat Ultra Kokos 3D:

  • naturalny wkład bezpieczny dla alergików,

  • podwyższona twardość, jest to model odpowiedni dla dużych obciążeń (od 80 kg do 120 kg dla jednej osoby) oraz dla osób, które preferują twarde materace,

  • większa odporność na zniszczenia, dzięki czemu sprawdzi się również jako materac do spania na podłodze,

  • pianka poliuretanowa z efektem masażu na stronie zimowej pozwala na pełen relaks.

Wszystkim klientom z Białegostoku i okolic, ceniącym naturalne rozwiązania, polecamy nasz nowoczesny i bezpieczny materac z kokosem. Zapewni on zdrowy sen oraz udany wypoczynek Tobie i Twoim bliskim.

Zobacz naszą ofertę materacy kokosowych.

Oferujemy duży wybór modeli w różnych przedziałach cenowych, począwszy od tanich materacy po modele luksusowe.