Staramy się wychodzić naprzeciw niestandardowym oczekiwaniom naszych klientów, dlatego nasza oferta przewiduje wykonanie materacy na wymiar. Polecamy ją wszystkim, którym z różnych względów nie odpowiadają gotowe modele.

Zamówienie materaca jest dobrym rozwiązaniem, gdy przykładowo:

  • standardowo dostępne wymiary materacy nie odpowiadają Twoim własnym wymiarom,
  • szukasz modelu do łóżka o nietypowym rozmiarze (np. również wykonanym na wymiar).

Materac na wymiar – poznaj zasady doboru

Wielkość materaca, a dokładnie jego długość, musi uwzględniać dodatkowy zapas po 10 cm od strony zagłówka oraz od strony stóp. Optymalną długość najłatwiej obliczyć dodając 20 cm do wysokości osoby najwyższej z korzystających z materaca.

Zgodnie z tą zasadą można przyjąć, że standardowo produkowane materace (mające długość 200 cm) są odpowiednie dla osób o maksymalnej wysokości 180 cm. Zasada dotycząca długości nie powinna być naruszana. Osobom wyższym polecamy materac na zamówienie. Tylko takie rozwiązanie zapewni im odpowiednie podparcie na całej długości ciała, które jest warunkiem udanego, zdrowego wypoczynku.

Opcja materaca na wymiar przewiduje oczywiście dopasowanie również pod względem szerokości, która bywa problematyczna w przypadku nietypowych sypialni.

materac wykonany na indywidualny wymiar Białystok

Szczegóły oferty

Wykonujemy materace na wymiar we wszystkich opcjach dotyczących wypełnienia i twardości. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy dowolne rozmiarowo:

Zapewniamy wysoką jakość wykonania i dbałość o szczegóły. Możesz mieć pewność, że egzemplarze przygotowane na zamówienie zachowują zalety typowe dla standardowych modeli, do których należą przede wszystkim właściwości ergonomiczne i ortopedyczne. Wykorzystujemy jedynie hipoalergiczne komponenty, więc możesz u nas zamówić również materac dla alergika. Ponadto dzięki starannemu wykonaniu i dobraniu materiałów zamówiony model będzie Ci służył przez wiele lat.

Czas realizacji materacy na wymiar jest uzgadniany indywidualnie. Dla Twojej wygody zapewniamy dostawę w dowolne miejsce w Polsce.

Skontaktuj się z nami, jeśli wśród oferowanych przez nas gotowych opcji rozmiarowych, nie znajdujesz tej odpowiedniej dla siebie. Z możliwości wykonania materaca chętnie korzystają nasi klienci z Białegostoku i okolic. Bez problemu znajdziemy również rozwiązanie dopasowane do Ciebie.